Frolexus Zaira Yatak

Dinlenme, yenilenme, konfor – yüksek standartlara sahip olabilirsiniz ama frolexus_Zaira ile daha da fazlasını elde edebilirsiniz. Bedeninizi nazikçe ve yumuşakça kucaklayacak, böylece siz de eşsiz ve dinlendirici bir uyku deneyimi yaşayabileceksiniz.
Frolexus_Zaira, en yüksek standartlarda işçilikle sadece en iyi malzemeleri birleştirir. 7 konfor bölgesi, özel köpük çekirdek içerisindeki 80 yüksek kaliteli yay elemanı*, omuz, bel ve kalça kısmı için tasarlanan 3 ayrı ergonomik sertlik ayarı ile bedeninizi anatomik olarak tepeden tırnağa destekler. *(90 x 200 cm.lik yatak için)
Bu olağanüstü konfor güne yenilenmiş olarak başlamanız için ihtiyacınız olan dengeyi sağlar.

Lüks desenli dikiş. Tencel® kılıf, hacimli terlemeye karşı etkili doku ile kapitone edilmiş olup, altta ve üstte çekici bir dikiş dekoruna sahiptir.

Renk kontrastlı fermuarlar ve değerli taşlar ile tasarlanmış fermuar kulpu frolexus_Zaira’nın lüks etkisini vurgulamaktadır

Yatağın yan çevresi boyunca uzanan hava alma özellikli ağ kumaş, üstün nitelikli hava akışı sağlar. İmitasyon deriden yapılma tutma bantları tasarımla uyumludur.