Tempur Yastık

Üstün basınç rahatlatıcı özellikler ve anatomik açıdan doğru boyun omurları şekli için konforlu ve mükemmel bir destek sağlar. TEMPUR Malzemesinin ısıya hassas ve visko-elastik olmasından dolayı, yastık vücut sıcaklığınıza ve vücut ağırlığınıza tepki verecektir.

Baş ve boynunuzun doğal kavisine uyacak ve dolayısıyla, bunları omurganızla mükemmel bir şekilde hizalayacaktır. Açık hücreler basınç altında yer değiştirip, ağrıları azaltmaya ve daha dinlendirici bir gece uykusu sağlamaya yardımcı olmak maksadıyla baş ve boynunuzu nazikçe desteklemek için kendilerini yeniden konumlandıracaklardır. Kadife kılıflar çıkarılabilir olup, alerjenlere ve mikro organizmalara karşı dirençlidirler.

CANLANDIRICI KONFOR

TEMPUR Yastık ürün yelpazesi gerek işlevsellik gerekse de konfor bakımından benzersiz bir seviye sağlar. Bir TEMPUR Yastıkta boynunuzu, başınızı ve zihninizi rahatlatabilirsiniz. Ağrıları, horlama ve uyku problemlerini giderip, size gerçekten canlandırıcı ve huzurlu bir uyku sağlamada yardımcı olacaktır. TEMPUR Malzemesinin basınç rahatlatıcı etkisi ile bir arada yer alan anatomik tasarım, boyun ve omuz kaslarının tamamen rahatlamalarına izin verecek biçimde, boyun bölgesine azami konfor sağlar. TEMPUR tercih ettiğiniz uyku pozisyonuna uygun pek çok yastık sunmaktadır.

Tempur Classic Yastık       Tempur Milenium Yastık      Tempur Silindir Destek Yastığı

Tempur Orjinal Yastık       Tempur Çok Amaçlı Yastık      Tempur Seyahat Yastığı

Tempur Senfoni Yastık