Technogel Yastık

İyi bir gece uykusunun hem bedeniniz, hem de zihniniz üzerinde olumlu etkileri vardır. İyi bir gece uykusu yaşam kaliteniz açısından belirleyici rol oynar. Uygun br yastık vücudunuza adapte olabilmeli ve ona uymalıdır.

Yeni bir yastık seçerken, uyku deneyiminizi geliştirecek, yüksek kaliteli ürünlere bakmayı bir kenara atamazsınız.
Technogel® Uyku yastıkları özenle ve detaylara dikkat göstererek ve daha yüksek rahatlık performansı sunan teknik ve yenilikçi malzemeler kullanılarak İtalya’da üretilmiştir.

Technogel® uyku için rakipsiz 3-boyutlu malzemedir. Hafızalı süngerle birleştirilmiş Technogel® katmanı yavaş bir şekilde ayarlanarak her bireyin şekline adapte olur. Dahası, tüm Technogel® Uyku yastıkları, Technogel®’in ısı dağılımına elverişli iyi ısı iletimi özellikleri sayesinde rahatlatıcı serinlik hissi sunarlar ve vücut ısısının düşürülmesine yardımcı olurlar.

Japonya’da “anatomik” yastığın basınç dağılımının diğer yastıklarla karşılaştırılmasına olanak tanıyan bir test gerçekleştirilmiştir (dişi, 1.60 boy – 55 kg) Test sonuçları Technogel® Uyku yastığı kullanıldığında basın yoğunlaşmasında hatırı sayılır düşüşler ve daha geniş temas yüzeyi elde edildiğini ortaya koymuştur.

TECHNOGEL  Ürün Bilgisi

Technogel Classic Yastık     Technogel Anatomic Yastık   Technogel Contour Yastık

 Technogel Deluxe Yastık