Froli Baza

Bazalar ön bilgi:

viado teknolojisinin baza sistemi, esnek yay elemanlarının vücut kıvrımlarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlaması sayesinde eşi benzeri olmayan rahatlatıcı bir konfor sunar.

Ayrıca, viado’da daha fazlası da var: basit bir döndürme hareketi her bir viado yay elemanını farklı bir sertlik ayarına getirmeye yetmektedir. Bu sayede yattığınız yüzey bireysel ihtiyaçlarınızı ve rahatınızı sağlayacak şekilde kişiselleştirilebilmektedir.

frolexus_viado yatak sistemlerini benzersiz kılan özellik, her bir yay elemanının yerel olarak ayarlanabilmesidir. Yay elemanlarını döndürerek; her bir yayı yumuşak, orta veya sert ayara kolayca getirebilirsiniz.Başka hiç bir yatak sistemi bu kadar kişiselleştirilemez.frolexus_viado rahat uyku, enerji ve dengeyi temsil eder.

frolexus_viado, ilk kurulum esnasında kişisel ayarlarınızı tespit edebilmenizi kolaylaştırmak amacı ile standart bir yapılandırma ile satışa sunulmuştur. Dilerseniz satış noktalarındaki uzmanlar veya siz kolayca evinizde konfor ayarlarınızı tespit edip bazanızı kişileştirebilirsiniz. Ve bu ayarları viado kartınıza* kayıt edebilirsiniz.

 

 

Froli Viado 4  Motorlu Baza        Froli Viado 2 Motorlu Baza        Froli Viado  Sabit Baza

wall-hugger-4-motorlu-2-22-motorlu-baza-4-2sabit-baza-2