M-Line Yatakları

Günlük hayatımız giderek daha sıkışık olmakta ve istekler durmadan artmaktadır. Daha uzun günlerle başa çıkıyor ve daha az uyuyoruz. Bu tür bir yaşam tarzını devam ettirip aynı zamanda keyfini çıkartmak için gece iyi uyumamız önem kazanmaktadır.

Mükemmel basınç azaltan nitelikleri sayesinde M Line uyku sistemi üzerinde daha derin uyuma imkanınız olacak ve daha az döneceksiniz. M Line sistemleri, iyi hareketlilik ve mükemmel hava dolaşımını garanti eder. Geceyi çok iyi geçirip ertesi gün için daha enerjik olacaksınız. M Line ürünleri evinize kalite ilave edecektir.

M Line ürünleri özenle yapılmaktadır ve TUV ile TNO’nun kapsamlı testleri sayesinde M Line ürünlerinin dayanıklılığı ve kalitesi garanti edilmektedir. Bütün ürünlerimiz aynı zamanda LGA ve öko-tex onaylıdır.

M Line yatakları, vücudun kıvrımlarının şeklini alan devrim yaratan visko-elastik malzemeyi içeren benzersiz bir bileşime sahiptir. M Line yatakları, uyku sırasında basınç azalması, ergonomik destek ve daha iyi kan dolaşımı sağlamak üzere tasarlanmışlardır. Mükemmel hava dolaşımı ve optimum hijyene sahip olacaksınız. Böylece geceden en iyi şekilde yararlanacaksınız.

Adını duyurmuş birçok sporcu M Line yatakta uyur çünkü M Line ile performanslarının artacağını bilirler. Mükemmel bir uyuma pozisyonu aynı zamanda vücut ve zihnin çok daha çabuk dinlenmesini sağlar. Bu sayede hızlı bir şekilde toparlanan zihin ve
vücut güne hazır olur.

M-LİNE Ürün Kataloğu

M-Line Slow Motion I        M-Line Slow Motion II        M-Line Slow Motion III

 

 

 

 M-Line Slow Motion IV     M-Line Slow Motion V        M-Line Slow Motion VI